قوانین و مقررات استودیو ArchBIM97

استودیو آرچ بیم 97 یک استودیوی خصوصی است و فعالیت خود را از سال 97 آغاز نموده. ما در تیم آرچ بیم در تلاشیم تا آموزش های نرم افزارهای معماری را برای شما عزیزان تهیه کنیم.

خریداران محصول سایت با خرید خود اعلام می کنند که تمام قوانین و مقرات سایت را پذیرفته و آنها را تماما قبول دارند.

لینک های دانلود بلافاصله پس از پرداخت هزینه ی دوره در بخش دانلودها در پنل کاربری کاربران ظاهر میشود. پس از ثبت نام در سایت و پرداخت وجه هزینه ی دوره ها، آموزش ها در قالب فیلم های بدون قفل در اختیار کاربران قرار می گیرد بنابراین کاربران باید در حفاظت از فایل های دوره نهایت تلاش خود را انجام دهند تا به هیچ عنوان ویدیو های دوره در اختیار شخص دیگری قرار نگیرد.

تنها یک شخص حقیقی مجاز به استفاده از این آموزش ها است و کاربران به هیچ عنوان حق استفاده ی دو نفره یا چند نفره از ویدیوهای دوره های سایت آرچ بیم را ندارند. اگر کاربری قصد استفاده ی دو یا چند نفره از فایل های آموزش را داشته باشد باید در قسمت شمارشگر تعداد دوره، به تعداد نفرات استفاده کننده از آموزش ها هزینه پرداخت نماید. به طور مثال برای استفاده دو نفر از دوره ها خریدار دوره باید مبلغ دو دوره را پرداخت نماید.

فعالسازی پکیج هایی که نیاز به فعالسازی دارند تنها در یک سیستم امکان پذیر است و امکان فعال سازی روی چند سیستم نمی باشد.

کابران باید دقت لازم را در عدد شمارشگر دوره داشته باشد. اگر تعداد دوره مورد نظر را اشتباه وارد نماید وجه واریز شده به هیچ عنوان برگردانده نخواهد شد. به طور مثال خریدار اگر بخواهد یک دوره را دیافت کند اما در شمارشگر دوره عدد 2 را وارد نماید، هزینه ی اضافی پرداخت شده برگردانده نخواهد شد و کابر اجازه دارد علاوه اینکه خودش آموزش ها را ببیند آنها را در اختیار شخص دیگری نیز قرار دهد تا او هم بتواند آموزش ها را ببیند.

اطلاعات شخصی شما تنها در اختیار تیم استودیو آرچ بیم قرار دارد و ما موظف هستیم به هیچ عنوان مگر برای ارسال محصولات و پشتیبانی، این اطلاعات را در اخیار شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگری نگذاریم و تلاش خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما انجام می دهیم.

حق مالکیت مادی و معنوی تمام آموزش های سایت آرچ بیم 97 متعلق به این مالک سایت می باشد و هرگونه نشر ویدیوهای آموزشی سایت آرچ بیم 97 در هرجایی و به هر طریقی  خلاف قوانین و مقررات جموری اسلامی ایران است و پیگرد قانونی خواهد داشت.

تمام نوشته ها، مقالات و تصاویر، فایل های صوتی و تصویری سایت متعلق به سایت آرچ بیم 97 است و انتشار تمام یا بخشی از آن ها تنها پس از کسب اجازه از مدیر سایت مجاز است. پس از تایید رسمی مدیریت سایت برای انتشار مطالب ذکر منبع الزامی است.

محصول فیزیکی

دوره ی رویت معماری به صورت پکیج فیزیکی نیز برای عزیزان موجود است و کاربران می توانند از طریق درگاه مربوطه پس از پرداخت هزینه ی پکیج و وارد کردن اطلاعات لازم اقدام به سفارش دوره رویت نماید.

پکیج فیزیکی از طریق پست ارسال خواهد شد. ارسال آن رایگان است. سفارش دهند موظف است آدرس و مشخصات خود را دقیق وارد نماید و در صورت وارد کردن نادرست اطلاعات سایت آرچ بیم مسوولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین سفارش دهنده موظف است در بازه ی زمانی 2 تا 7 روز پس از ثبت سفارش در ساعات کاری شرکت پست برای دریافت محصول در آدرسی که وارد کرده حضور داشته باشد.

دریافت کنندگان پکیج که در برج ها یا بلوک های چند طبقه زندگی می کنند می بایست برای دریافت دی وی دی های دوره که از طریق پست ارسال شده به درب محوطه ی بلوک مراجعه کنند.

اگر دریافت کننده محصول به هر دلیل برای دیافت بسته ی پستی حاضر نباشد بسته ی پستی به اداره ی پست شهر آنها ارجاع می شود و برای دریافت آن باید به آنجا مراجعه کنند. استودیو آرچ بیم هیچ مسوولیتی در قبال این موضوع برعهده ندارد.

سلامت محصولات فیزیکی قبل از پست آنها مورد بررسی کامل قرار می گیرد و آرچ بیم استودیو هیچ گونه مسوولیتی در قبال آسیب دیدگی محصول ارسال شده ندارد.

فهرست